CENTRUM PORODNÍ ASISTENCE

OBLASTNÍ NEMOCNICE KOLÍN

Centrum porodní asistence Oblastní nemocnice Kolín, a.s. bylo otevřeno v únoru roku 2022 jako první centrum porodní asistence ve Středočeském kraji.  Vzniklo jako koncept péče o těhotnou a rodící ženu v rámci nově zrekonstruovaného Gynekologicko - porodnického oddělení a Dětského oddělení ONK. Důvodem vzniku CPA bylo vyhovět stále rostoucí poptávce rodících žen po více respektujícím porodnictví se zachováním soukromí, komfortu rodičky i jejího doprovodu.  

Naše CPA nabízí individuální respektující přístup k těhotné a rodící ženě se zachováním maximální odborné péče a bezpečí.

Předporodní, porodní a poporodní péče je u fyziologické nízkorizikové těhotné vedena vzdělanými porodními asistentkami, které jsou plně kompetentní tuto péči poskytovat. Zároveň CPA má jasně definované situace, kdy volat lékaře, který je ihned k dispozici. Výhodou je i umístění CPA přímo na porodních sálech, kde je jak personálně, tak i technicky vše zajištěno k okamžitému řešení případných komplikací.

V našem CPA pracuje sehraný tým vzdělaných porodních asistentek a lékařů, jejichž hlavním cílem je, aby maminka odcházela domů spokojená se zdravým miminkem.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.